Copyright © 2013 tekno sistem çözümleri
sistem çözümleri bizim işimiz
Sunvia Nano Nedir? Sunvia Nano özel teknoloji ile polikarbonat levhalar içerisine nanojel doldurularak meydana gelen ve mükemmel özellikler sunan, Sunvia'nın yeni doğal aydınlatma sistemidir. Nanojel sentetik silikanın nano boyutlar halinde yapılandırılan şekilsiz formudur. Nano; Çapı yaklaşık 20 nanometere olan çok küçük parçacıkları ve yapıları ifade etmektedir.Hacminin yaklaşık %95' i hava ile doludur, bu da nanojelin dünyanın en hafif maddesi olmasını sağlamaktadır.
Sunvia Nano
Sıfır Enerji Tüketimiyle Gün Işığı Mekanları Aydınlatsın Sunvia,   ev,   ofis,   depo,   fabrika,   alışveriş   merkezleri,   marketler,   spor salonları   ve   yüzme   havuzları   gibi   mekanların   iç   aydınlatmasında, doğal ışığı kullanmanıza imkan veren çözümler sunar. Enerji tasarrufu sağlar. Doğa dostudur. Verim artışı sağlar. Mağazalarda satış artışı sağlar. Öğrenim performansını artırır. Leed ve Breeam sertifikalarına katkı sağlar. Moral ve sağlık durumunu iyileştirir.
Sunvia Tube
Sıfır Enerji ile Bedava Aydınlatma Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri İletişim İletişim Galeri Galeri Scada Scada Duman Tahliye Duman Tahliye Gün Işığı Gün Işığı Evaporatif Soğutma Evaporatif Soğutma Otomasyon Otomasyon Ana Sayfa Ana Sayfa Stinga Stinga